Останні новини

Thumbnail Напередодні нового навчального року Яремчанська міська екологічна громадська організація «МАМА-86-Яремче» зробила подарунок для школярів Микуличинської ЗОШ І–ІІІ ст. та малят Дошкільного навчально-виховного комплексу «Ягідка», що на Яремчанщині Івано-Франківської області.
Thumbnail У 2015 р. «МАМА-86-Нова Каховка» в рамках реалізації на регіональному рівні мережевого проекту ВЕГО «МАМА-86» «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) знайшла на околиці с. Томарине Бериславського району місце скупчення блакитних бочок з невідомими речовинами без маркування, але, виходячи з зовнішнього вигляду тари, можна було припустити, що...
Thumbnail МЕГО «МАМА-86-Запоріжжя» у рамках реалізації пілотного проекту, який є частиною проекту ВЕГО «МАМА-86» «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida), продовжує вивчати ситуацію щодо вирішення проблеми непридатних пестицидів на території Мелітопольського району.
Go to top