Останні новини

Thumbnail 7 липня 2016 р. в рамках Національного політичного діалогу (НПД) зацікавлених сторін «Переосмислення водної безпеки для України» відбулась експертна зустріч з обговорення прогалин в існуючому законодавстві щодо формулювання водної безпеки та водної стратегії України.
Thumbnail З 23 по 30 червня 2016 року Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» (надалі — ВЕГО «МАМА-86») за сприяння Торгово-Промислової Палати України (надалі — ТПП), а також за змістовно-організаційного забезпечення з боку експертів Робочої групи (надалі — РГ) з підготовки Громадської оцінки національної екологічної політики України (надалі — ГОНЕП), провела 4 регіональні зустрічі (для Південної, Західної, Східної та Центральної України в містах Одеса, Львів, Харків та Запоріжжя відповідно), які мали на меті забезпечити прозорість та...
Thumbnail Школа, організована ВЕГО «МАМА», має на меті надання місцевим екологічним організаціям, навичок і знань, необхідних для дієвої реалізації ними власних проектів та посилення їх спроможності впливати на екологічну політику в Україні.
Go to top