Анонси

Останні новини

Thumbnail Незважаючи на певні досягнення, отримані впродовж майже двадцяти років, проблема непридатних пестицидів в Україні й до цього часу залишається доволі гострою через її складність, відсутність системного підходу до її остаточного вирішення та небажання застосовувати для її розв’язання світовий досвід, який використовує найкращі доступні технології та найкращі види природоохоронної діяльності (BAT/BEP), що передбачено Стокгольмською конвенцією про стійкі органічні забруднювачі, і Стороною якої є Україна.
Thumbnail Київ 21 березня Інститут водних проблем і меліорації НААН спільно з Глобальним водним партнерством України організував Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління водними ресурсами в умовах змін клімату», присвячену Всесвітньому дню води. Конференція зібрала значний загал представників центральних органів влади: Апарату РНБО, Мінекології, Мінрегіону, Мінагрополітики, Укргідрометцентру та Президії Аграрної академії наук України, різних науково-дослідних установ та вищих навчальних...
Thumbnail 22 березня 2017 р. в Веселівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) відбувся семінар на тему «Наш моральний обов’язок — забезпечити здоровий початок життя майбутнього покоління».
Go to top