Анонси

Останні новини

Thumbnail У 2016 році ГВП Україна організувало чотири обговорення стратегічних питань водної політики у форматі національного політичного діалогу заінтересованих сторін. Діалог проходив під спільної темою «Переосмислення водної безпеки для України».
Thumbnail 15 грудня 2016 року у м. Київ Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» провела прес-конференцію «Безпека косметичних товарів в Україні» та круглий стіл з презентації результатів кампанії «Shop inventory» з інвентаризації складу засобів особистої гігієни та косметичної продукції, включаючи товари для дітей.
Thumbnail Зі сподіванням на розв’язання проблем, породжених діяльністю колишнього Придніпровського хімічного заводу, 1 грудня 2016 року відбулися візит до м. Кам’янське та публічна зустріч представників Європейського Комісії, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, керівництва обласної ради Дніпровської області, міста, державного підприємства «Бар’єр», за участю представників громадськості та ЗМІ присвячена реалізації та плануванню на майбутнє проектів з рекультивації території...
Go to top
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com