intro 09117 серпня 2018 р. в малому залі Новокаховського міськвиконкому відбувся Регіональний семінар «Протокол про воду та здоров’я: регіональні пріоритети, цілі та завдання щодо покращання доступу до безпечної води та санітарії в Україні».

intro 08912–13 червня 2018, Клуб Кабінету Міністрів України. Україна приймала Шосту офіційну зустріч Панелі з питань довкілля та зміни клімату Східного партнерства. В рамках зустрічі було представлено результати проекту «Моніторинг та оцінка впровадження Україною положень Люксембурзької декларації, що стосуються екологічного врядування» (паралельний захід, 12 червня о 12.30).

intro 0888 червня в центральній міській бібліотеці Нової Каховки «МАМА-86-Нова Каховка» провела прес-конференцію «Вода і санітарія Новокаховського регіону — огляд ситуації, проблеми та вирішення» за фінансової підтримки Олександра Миколайовича Сидоренка.

intro 087Уже 12 років у країнах ЄС заборонено азбестоцементне виробництво та застосування виробів із азбесту — канцерогенного матеріалу, від впливу пилу якого в світі щорічно вмирають близько 100 тисяч осіб. Україна зважилася на цей крок тільки зараз.

intro 085Вже 25 років поспіль 22 березня світ визначає Міжнародний День Води за ініціативою Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, закріпленою у резолюції № А/RES/47/193 «Проведення Міжнародного дня водних ресурсів». Метою цього дня є реалізація просвітній заходів задля привернення уваги суспільства до проблем водних ресурсів, необхідності їх охорони, сталого використання та забезпечення належної якості питної води.

intro 083Тема цього року — Природа для води — досліджує, як ми можемо використовувати природу для подолання водних проблем XXI століття.

GWP Ukraine7 грудня 2017, у Великому конференц-залі НАНУ, відбувся семінар на тему «Вода, клімат і розвиток: Які можливості адаптації втрачає Україна?».

intro 08028 листопада 2017 у Києві відбувся національний діалог з водної політики України. Захід викликав значний інтерес з боку міністерств та відомств, заінтересованих сторін. 

GWP UkraineВийшла друком  публікація ГВП-України «Концептуальні засади інтегрованого реформування галузевої структури  управління водними ресурсами України».

intro 0727 листопада 2017 року відбулося розширене засідання Міжвідомчої робочої групи (МРГ) з координації впровадження Протоколу про воду та здоров’я (далі Протокол). Очолює та відповідає за роботу цієї МРГ Міністерство екології та природних ресурсів України. Розширене засідання відбулося під головуванням Олександра Боня — координатора від України по Протоколу від Мінприроди та Ірини Руденко — координатора від України по Протоколу від Міністерства охорони здоров’я.

Вхід для користувачів

Template by JoomlaShine