Вінницька область перша в Україні розміщує знаки безпеки та захисту здоров’я у всіх місцях складування непридатних пестицидів та невизначених хімічних речовин
2 листопада 2018 року на колегії при Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА розглядалося питання безпечного поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин (ХЗЗР).
Прощання з азбестом в Україні триває…
Уже 12 років у країнах ЄС заборонено азбестоцементне виробництво та застосування виробів із азбесту — канцерогенного матеріалу, від впливу пилу якого в світі щорічно вмирають близько 100 тисяч осіб. Україна зважилася на цей крок тільки зараз.
Природні сорбенти дозволяють зробити позитивні кроки у звільненні нашої землі від залишків непридатних пестицидів (досвід ВЕГО «МАМА-86» з реалізації пілотних проектів)
Незважаючи на певні досягнення, отримані впродовж майже двадцяти років, проблема непридатних пестицидів в Україні й до цього часу залишається доволі гострою через її складність, відсутність системного підходу до її остаточного вирішення та небажання застосовувати для її розв’язання світовий досвід, який використовує найкращі доступні технології та найкращі види природоохоронної діяльності (BAT/BEP), що передбачено Стокгольмською конвенцією про стійкі органічні забруднювачі, і Стороною якої є Україна.
22 березня 2017 р. в Веселівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) відбувся семінар на тему «Наш моральний обов’язок — забезпечити здоровий початок життя майбутнього покоління»
У заході прийняли участь педагоги закладу, батьки, гості — директор Новокаховської гідрометобсерваторії Олійник Валерій Іванович, начальник лабораторії забруднень поверхневих вод Олійник Маргарита Володимирівна, начальник радіологічної лабораторії Карелін Олексій Михайлович, сімейний лікар Веселівської амбулаторії Шилова — Барсук Надія Григорівна, голова Веселівської сільської ради Аннас Людмила Іванівна.
Випущено мультфільм про небезпеку шкідливих речовин для здоров’я та навколишнього середовища, які можуть знаходитися у товарах повсякденного вжитку
«Історія про те, як совеня з триклозаном знайомилось» — короткометражний мультфільм, який підготувала ВЕГО «МАМА-86» у рамках проекту «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).
На Яремчанщині зацікавлені сторони отримали нові знання для досягнення вільного від токсикантів довкілля для дітей в Україні
17 лютого 2017 р. в Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку (Карпатський НПП) відбувся регіональний тренінг з хімічної безпеки у дитячих садках.
ГО «МОМЕО МАМА-86» організувала та провела регіональний тренінг з впровадження практичних рішень щодо усунення шкідливих речовин в житловому середовищі для дітей у Кир’яківському ДНЗ «Малятко» Миколаївського району
16 лютого 2017 р. у рамках реалізації проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC), Громадська організація «Миколаївське обласне молодіжне екологічне об’єднання МАМА-86» провела навчальний тренінг для працівників та батьків дошкільного навчального закладу «Малятко», який розташований у с. Кир’яківка Миколаївського району.
«МАМА-86-Запоріжжя» організувала та провела тренінг з хімічної безпеки для співробітників дитячих садків міста
15 лютого 2017 р. у рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC) «МАМА-86-Запоріжжя» організувала та провела у приміщенні Запорізького НВК №19 для співробітників дитячих садків регіональний тренінг на тему «Хімічні токсиканти у життєвому просторі дошкільнят: як забезпечити хімічну безпеку в дитячих садках».
Впровадження екологічних змін у дитячих дошкільних закладах м. Кропивницький
15 лютого 2017 р. у «Прес-клубі реформ» м. Кропивницький відбувся регіональний тренінг з хімічної безпеки для співробітників дошкільних навчальних закладів та батьків, який було організовано Кіровоградським місцевим осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» у рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).